Публікації

Показано дописи з квітень, 2018
Савенко  Тетяна  Іванівна Якщо ти хочеш зміну в майбутньому,стань цією змінною в сьогоденні. Магатма Ганді

Науково-методична тема Районна: “Впровадження в навчально-виховний процес компетентнісно-зорієнтованого підходу як одного із шляхів підвищення якості освіти.”

Науково-методична темаШкільна: ” Сучасний урок-спільна творчість учителя та учня в процесі формування особистості дитини й підготовки її до життя.”
«Мій перший найкращий зошит»

Акція « Не зривай первоцвіти»

Акція « Не зривай первоцвіти» І . Проблема Збереження розмаїття рослинного світу України. Проблемні запитання: - які рослини називають первоцвітами? - які первоцвіти зустрічаються у довкіллі вашого регіону? - чому не можна зривати первоцвітів? ІІ. Планування 1.Пошук інформації про первоцвіти свого регіону та заходи по їх збереженню. 2.Створення продукту. Підготовка матеріалів до презентації міні – проекту у вигляді «Лепбука» 3. Презентація. Самооцінка міні – проекту. ІІІ. Пошук інформації та її систематизація А.         Корисна інформація Ще тільки весна на порозі, а природа вже пробуджується. Первоцвіти – це рослини, які починають квітнути ще наприкінці зими. З першим потеплінням вони стрімко викидають свої квітконосні пагони. Ці рослини першими зустрічають весну і тішать нас своєю красою. Ні сніг, ні морози не знищують ці добре пристосовані рослини. Але люди – їхній справжній ворог. Перше, що хочеться зробити з цим дивом, - підійти і зірвати. Хочетьс

Урок читання (4 клас) Розділ. Літературні казки. Тема: М. Слабошпицький «Хлопчик Валь».

Зображення
Урок читання (4 клас) Розділ. Літературні казки. Тема: М. Слабошпицький «Хлопчик Валь». Мета: Удосконалювати техніку читання прозових творів, насичених діалогами, виробляти навички чіткої й виразної вимови; вчити стежити за логікою описуваних подій, орієнтуватися у структурі тексту. Розвивати читацькі навички, збагачувати словник учнів, формувати оцінні судження. Виховувати любов до братів наших менших. Обладнання. Таблиці, схеми, дерева, грибочки, портрет М. Слабошпицького, мікрофон, картки, малюнки собак, прислів’я., картки самооцінювання. Тип уроку: урок – діалог. Епіграф. Добро роби, добре й тобі буде. Хід уроку І. Організаційний момент 1. Привітання до гостей. Діти, в народі кажуть, що добрий гість – дому радість. Сподіваюсь, що ви як і я раді нашим гостям. Давайте з ними привітаємось. - Добрий день вам! - Добрий день нам! - Добрий день усім! Поглянемо один на одного. Посміхнемося. Із цих промінчиків добра, що заіскрилися на ваших обличчях і розпочнемо наш урок. Спочатку сідає